STADNINA KONI

AdobeStock_172107055.jpeg

WYPOCZYNEK  W  SIODLE

Nasza stadnina  jest wymarzonym miejscem dla miłośników koni.

Tutaj przeżyjesz prawdziwą przygodę z tymi wyjątkowymi zwierzętami. 

NAUKA JAZDY KONNEJ

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do szkółki jeździeckiej. 

Szkolimy zarówno początkujących jak i zaawansowanych jeźdźców.

Najmłodszych zapraszamy na oprowadzanki na naszych kucykach. Organizujemy wyjazdy w teren, indywidualne treningi sportowe, szkolenia oraz konsultacje z trenerami sportu.

HIPOTERAPIA

Hipoterapia jest metodą terapeutyczną która służy poprawie funkcjonowania w sferze fizycznej, emocjonalnej, poznawczej i społecznej. Realizowana jest przez wykwalifikowanego hipoterapeutę zgodnie z zaleceniami lekarza i przy współpracy z innymi specjalistami prowadzącymi pacjenta. 

Integralną częścią procesu są specjalnie przygotowane do pracy zwierzęta. Posiadamy wyszkolone konie różnych ras, dzięki czemu oferujemy zajęcia zarówno dla dorosłych jak i małych dzieci

 

Na terenie Zagrody Orawskiej prowadzimy pensjonat dla koni. Dysponujemy przestronnymi boksami angielskimi, padokami, a w sezonie letnim pastwiskami. Posiadamy również dużą krytą ujeżdżalnię z kompletem przeszkód parkurowych. 

PENSJONAT DLA KONI

PRZEJAŻDŻKI BRYCZKĄ

Dla wszystkich miłośników obcowania z naturą oferujemy przejażdżki bryczką. To idealna  propozycja dla całych rodzin. Pozwala aktywnie spędzić czas i cieszyć się pięknymi widokami na Babią Górę oraz Tatry. Oferujemy godzinne lub dłuższe przejażdżki dwukonną bryczką, które mogą zakończyć się ogniskiem na leśnej polanie. 

WYCIECZKI

SZKOLNE

Dzieci i młodzież serdecznie zapraszamy na zielone szkoły oraz jednodniowe wycieczki do naszego ośrodka. Zagroda Orawska to doskonałe miejsce aby zaznajomić się ze zwierzętami mieszkającymi na naszej mini farmie. Spotkać można konie, lamy, alpaki, daniele oraz kózki! A to wszystko w bajecznej scenerii pośród pól i lasów. Na leśnej polanie w pobliżu ośrodka wyznaczone jest specjalne miejsce ogniskowe z zadaszeniem, ławkami i stołami.

RAJDY KONNE

Organizujemy jednodniowe wycieczki konne oraz kilkudniowe rajdy konne. Trasę i długość rajdu dopasowujemy do  umiejętności oraz chęci uczestników.

Grupa powinna liczyć minimum cztery osoby. Przy większej liczbie chętnych decyduje aktualna dostępność koni. 

 
kon obozy.png

WAKACJE W SIODLE

Miło nam zaprosić dzieci i młodzieź

na obozy konne

do naszej orawskiej krainy

gdzie nauka łączy się z zabawą !